Kunstnere deltatt - Galleri Gudem

GALLERI GUDEM
www.gallerigudem.com - Marianne B. Gudem, kunstner og gallerist
Go to content

Main menu:

Kunstnere deltatt

Galleri Gudem
*
Anne Kathrine Munkejord
F. 10.07.1968
Glassblåser
Medlem av Norske Kunsthåndverkere
Fast hos Galleri Gudem siden 2002.

¤
Marianne Arneberg
F.01.09.1946
Billedkunstner
Medlem av Norske Billedkunstnere
Og Vestfold Billedkunstnere og Kunsthåndverkere.

¤
Richard Arentzen
F.1967, USA
En av 5 som driver Egenart, Glassmakerne
Glassblåser
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.

¤
Juliet Halland
F. 14.03.1962, London
Billedkunstner.

¤
Elfi Sverdrup
F.14.11.1958
Smykke/billedkunstner
Medlem av Norske Billedkunstnere og UKS.

¤
Jeanette Holland
F.15.03.1976
Keramiker
Fast hos Galleri Gudem fra 2002.

¤
Nina Nesje
F.19.07.1963
Keramiker/ Skulptør
Autodidakt.

¤
Dag Bratbergsengen
Keramiker
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.

¤
Torill Isachsen
Isachsen smykkestudio, Oslo
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.
¤
Bente Eie
F.11.08.1951
Tekstilkunstner
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.

¤
Lene Christin Korssjøen
F.1969
Glassblåser
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.

¤
Eli Hovdenak
F.1956
Billedkunstner
Medlem av Norske Billedkunstnere

¤
Gudny Aspaas
Smykkekunstner
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.

¤
Inger Lise Libakken
F.03.04.1969
Tekstilkunstner
Medlem av Norske Kunsthåndverkere.

¤
Ane Sand
F.17.07.1969, Fredrikstad
Smykkekunstner
Fast hos Galleri Gudem fra 2004.

¤
Geir Olsen
F.28.05.59
Glassblåser.

¤
Runi Langum
F.02.05.1958, Berger
Billedkunstner
Medlem av bl.a. Norske Billedkunstnere
og Norske Grafikere.

¤
Maj – Lis Uller
F. 1947, Sverige
Medlem av Norges Modist
og Hattemakerforbund.
¤

Kristian Finborud
F.11.07.64
Billedkunstner
Medlem av NBK og Norske Grafikere

¤
Monica Marcella K. Askim
F.07.01.73
Keramiker
Medlem av NK og BONO

¤
Ingun Myrstad
F.31.03.74
Tekstilkunstner
Medlem av NK

¤
Grethe Jilsøy
F.13.03.49
Smykkekunstner
Medlem av NK

¤
Heidi Mortensen
F.13.11.44
Smykkekunstner
Medlem av NK


¤Torill Vrålstad
F.05.05.1965
Smykkekunstner
Medlem av NK og BONO

¤Bjørn Aurebekk
F. 19.09.48
Billedkunstner

¤Dang Van Ty
F.1954
Billedkunstner

¤Margrethe Loe Elde
F.1968
Tekstilkunstner

¤Irene Harvik
F.1965
Glassblåser

¤Winnie Marthinsen
F.
Tekstilkunstner medlem av NK

¤Gerd Slåen
F.25.03.1955
Glassblåser medlem av NK

¤Vebjørn Sand
F.1966
Billedkunstner

¤Birthe M. Kittelsen
F.02.09.45
Keramiker

¤Pia Jilsøy
Smykkekunstner


¤Beate Høst
F.01.11.56
Smykkekunstner


¤Nina Rjukan
F.1962
Billedkunstner


¤Øivind Sand
F.1935
Billedkunstner


¤Eva Lange
F.1944
Billedkunstner
Medlem av NBK


¤Birgitt H. Gjerpe
Tekstilkunstner


¤Stine Hoff
F.1963
Glassblåser medlem av NK


¤Kari Kjølner
F.1958
Tekstilbildekunstner


¤Christine Bongard
F.1959
Smykkekunstner


¤Siri Haugnes
F.1944
Keramiker


¤Cecilie Heramb
Tekstilkunstner


¤Bjørg Thorhallsdottir
F. 1974
Billedkunstner


¤Ingun Dahlin
F.
Keramiker


¤Pål Undall
F.
Keramiker


¤Antonina Pedersen
F.
Smykker


¤Helga Solbakken
F.
Tekstil


¤Lisbeth N.Evensen
F.
Tekstil


¤Abel Sawe
F.
Glassblåser


Karine Munch
F.
Smykkekunstner


Ingrid Cecilie Ulla
F.
Glassblåser


Helene Terjesen
F.
Tekstilkunstner


Hilde Rambøl
F.
Tekstilkunstner


Pål Roland Janssen
Glassblåser


Anne- Karine Solgaard
Smykkekunstner


Marianne Lund
Keramiker


Susanne Fibiger Erlandsen
Tekstil


Peter Marron
Keramiker


Janniche Tørlen
Smykkekunstner


Sigfrid Sannes
Smykkekunstner


Hillevi Huse
Tekstilkunstner


Hildur Øygarden
Tekstilkunstner


Ina Kristine Hove
Glassblåser

Unn Borchgrevink
Maleri

Tom Erik Andersen
Maleri

Julia Pelikhova
Silketrykk/bl.teknikk

Maria Øverbye
Skulptur i keramikk

Unni Skurdal
Smykker

Tove Åshammer
Tekstil

Hilde Holmer
Tekstil

Roald Tellnes
Silketrykk

Gro Mukta Holter
Billedkunstner

Marianne Moe
Tekstilkunstner

Ellen Sunniva
Billedkunstner

Marit Bergem
Billedkunstner

Astrids glass

Hanna Bjørnstad
Keramiker

Svein Evenrud
Malerier

Gunilla Holm Platou
Billedkunstner

Birgitte Endrestad
Billedkunstner

Cecilie Haaland
Keramiker

Åse Schmidt
Keramiker

Audun Wigen
Fotograf

Sarah Louise Reed
Keramiker

Inga Dalsegg
Billdedkunstner

Arjuna Geir Aashaug
Billedkunstner


Eline Smith
Billedkunstner

Anette Borge
Billedkunstner

Beda Maria Johansson
Glassblåser

Brita Been
Tekstilkunstner

Knut Nes
Fotograf



Galleri Gudem, fynveien 3. 3148 Hvasser - sommeråpent. Atelier Gudem, kirkemarka 2. åpent hele året utenom sommer.
Back to content | Back to main menu